جشنواره ها و فستيوال هاي چين

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلچين هم يکي از شهرهاي پر جمعيت در جهان است که هر سال و در فصول مختلف فستيوال­ها و رويدادهاي زيادي در شهرهاي مختلف برگزار مي شود. شما نيز مي توانيد با تهيه تور چين و يا پکيج­هاي ويژه تور ارزان چين که به صورت لحظه آخري از آژانس مسافرتي آرشان پرواز ويژه پاييز 96 ارايه مي شود به اين کشور سفر کنيد.


جشنواره موسيقي پکن


جشنواره موسيقي پکن از اواسط اکتبر تا اواسط نوامبر به مدت يک ماه برگزار مي‌شود که شرکت کنندگان بسياري از سراسر جهان براي اجراي موسيقي اپرا، سمفوني، کنسرت‌هاي انفرادي، کنسرت موسيقي جاز، کلاسيک و... به شهر پکن مي­آيند.


 


جشنواره ميانه پاييز


جشنواره ميانه پاييز به مناسبت به نيمه رسيدن پاييز و در زمان کامل شدن قرص ماه برگزار مي‌شود؛ اين جشن که بزرگترين فستيوال پکن بعد از جشن سال نو است، به اعتقاد چيني‌ها نماد هماهنگي در زندگي است. اين روزها خانواده‌ها اين مناسبت را با رقص، فانوس‌هاي کاغذي و خوردن کيک ماه جشن مي‌گيرند کيک ماه يک نوع شيريني محلي‌است که به شکل ماه درست شده و جزء خوراکي‌هاي پکن در اين فستيوال حساب مي‌شود.


 


جشنواره‌ي بين‌المللي بادبادک چين-پکن


اگر مي خواهيد آسمان را متفاوت­تر از هميشه ببينيد حتما با پکيج تور چين ارزان در ماه آوريل و در بازه‌ي زماني برگزاري جشنواره بادبادک خودتان را به پکن برسانيد تا رقص اژدها را همراه با پرواز بادبادک‌ها را در آسمان چين از دست ندهيد.


 


سال نو چيني در چين-پکن


جشن چونجي به مناسبت فصل بهار به مدت يک هفته برگزار مي­شود. در اين زمان شهر با تزئينات قرمز رنگ و آتش بازي و پاي کوبي همراه است. يکي از سنت‌هاي سال نوي چيني پول هديه دادن در پاکت‌هاي قرمز است به اين پول ياسوکيان مي‌گويند و اعتقاد دارند که اين پول بچه‌ها را از بدي حفظ مي‌کند.


جشنواره فانوس چين


يوان‌شياجي يا جشنواره فانوس بعد از جشنواره سال نو چيني و در روز پانزدهم اولين ماه قمري برگزار مي‌شود و اين اولين شبي ا‌ست که ماه کامل بوده و در طول شب آسمان پکن از فانوس‌هاي کاغذي با شکل‌هاي مختلف دايره، مربع و شکل‌هاي حيواني مثل اژدها، نوراني مي‌شود. 


 


علاوه بر رويدادهاي مناسبتي که در زمان هاي مختلف در چين اتفاق مي­افتد جاذبه ­هاي گردشگري چين و طبيعت بي نظير آن در فصول مختلف براي شما حيرت انگيز خواهد بود. پس دست به کار شويد و با خريد تور چين پاييز 96 از آژانش مسافرتي آرشان پرواز به اين کشور سفر کنيد.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل